Produse
 
Accesorii Piese auto
PIESE FORD TRANSIT SI CONECT
AMBREIAJ VOLANTA
piese auto fel de fel
Ambreiaj/ Piese auto
Angrenare roata
Aprindere scanteie/incandescenta
Caroserie
Curea distributie
Cutie de viteze
Directie
Echipament interior
Electrice
Filtre
Incalzire
Motor
Piese de service/ Inspectie / Intretinere
Sistem alimentare combustibil
Sistem curatare parbriz
Sistem de aer conditionat
Sistem de comfort
Sistem de formare a amestecului
Sistem de franare
Sistem de racire motor
Sistem de tractare / Piese auto
Sistemul de esapament
Suspensie
Suspensie/directie/roti
Ulei auto
Anvelope/Cauciucuri
Alarme auto
Instalatii Xenon
Tuning piese auto
PIESE AUTO AUDI
PIESE AUTO ALFA ROMEO
PIESE AUTO BMW
PIESE AUTO CHEVROLET
PIESE AUTO CHRYSLER
PIESE AUTO CITROEN
PIESE AUTO LOGAN
PIESE AUTO DAEWOO
PIESE AUTO DODGE
PIESE AUTO DAIHATSU
PIESE AUTO FIAT
PIESE AUTO FORD
PIESE AUTO HONDA
PIESE AUTO HYUNDAI
PIESE AUTO ISUZU
PIESE AUTO IVECO
PIESE AUTO JAGUAR
PIESE AUTO JEEP
PIESE AUTO KIA
PIESE AUTO LANCIA
PIESE AUTO LAND ROVER
PIESE AUTO LEXUS
PIESE AUTO MASERATI
PIESE AUTO MAZDA
PIESE AUTO MERCEDES
PIESE AUTO MINI
PIESE AUTO MITSUBISHI
PIESE AUTO NISSAN
PIESE AUTO OPEL
PIESE AUTO PEUGEOT
PIESE AUTO PORSCHE
PIESE AUTO RENAULT
PIESE AUTO ROVER
PIESE AUTO SAAB
PIESE AUTO SEAT
PIESE AUTO SKODA
PIESE AUTO SMART
PIESE AUTO SSANGYONG
PIESE AUTO SUBARU
PIESE AUTO SUZUKI
PIESE AUTO TOYOTA
PIESE AUTO VW
PIESE AUTO VOLVO
Coduri piese auto originale
   
 
 
Sistem de formare a amestecului » Control Lambda
 
 
SONDA LAMBDA DODGE NITRO, 4.0 4WD
 
    
 

Interval de schimb recomandat [km]:160000 km / Pâna în an fabricatie:200808 /

Sonda lambda:Sonda reglaj / Sistem de esapament:inainte de catalizator /

Numar bucati necesare:2 / Separarea blocurilor: / Pâna în an fabricatie:200808

/ Sonda lambda:Sonda diagnoza / Sistem de esapament:dupa catalizator /

Numar bucati necesare:2 /

Numar poli 4 pol
Numar poli 4 pol
Interval de schimb recomandat [km] 160000 km
Interval de schimb recomandat [km] 160000 km
Pâna în an fabricatie 200808
Sonda lambda Sonda reglaj
Sistem de esapament inainte de catalizator
Numar bucati necesare 2
Separarea blocurilor
Pâna în an fabricatie 200808
Sonda lambda Sonda diagnoza
Sistem de esapament dupa catalizator
Numar bucati necesare 2
<
ASTON MARTIN XC2F9F472AA
ASTON MARTIN XR3F9G444BA
BENTLEY UE7 494 0
BMW 11 78 0 872 674
BMW 11 78 7 530 285
BMW 11 78 7 530 287
CITROËN 1628 KN
CITROËN 1628 LP
CITROËN 1628 NY
CITROEN/PEUGEOT E 144 003
DACIA 82 00 052 063
DAIHATSU 89465 97211
DAIHATSU 89465 97211 000
DAIHATSU 89465 97212
DAIHATSU 89465 97212 000
DAIHATSU 89465 97216
DAIHATSU 89465 97216 000
DAIHATSU 89465 97217
DAIHATSU 89465 97217 000
EAGLE MD136308
EAGLE MD136493
EAGLE MD182793
EAGLE MD188208
EAGLE MD307258
FERRARI 162462
FIAT 46481458
FIAT 46521170
FIAT 46523129
FIAT 46545432
FIAT 51774422
FIAT 55184545
FORD 1001702
FORD 1025958
FORD 1053108
FORD 10533108
FORD 1113382
FORD 1123897
FORD 1133441
FORD 1143514
FORD 1147420
FORD 1471423
FORD 1S6A9 G444 BA
FORD 1S7F9 G444 BB
FORD 2S6A9 F472 BB
FORD 3802334
FORD 3914864
FORD 6847910
FORD 7089574
FORD 93AB 9F472 CA
FORD 94BB 9F472 BB
FORD 94BB-9F472-DA
FORD 96BB 9F472 BA
FORD 96BB-9F472-AA
FORD 96BB-9F472-BB
FORD 98AB 9F472 BB
FORD F1UF 9F472 AA
FORD F4AF 9F472 A
FORD F4AZ 9F472 A
FORD F4SF 9F472 AB
FORD F4SF 9F472 DA
FORD F4SZ 9F472 A
FORD F4SZ 9F472 D
FORD F4ZF 9F472 A
FORD F4ZF 9F472 AB
FORD F4ZF-9F472-BB
FORD F4ZZ 9F472 A
FORD F4ZZ 9F472 AB
FORD F4ZZ-9F472-B
FORD F5AF 9G444 AB
FORD F5AF-9G444-BB
FORD F5AZ 9G444 A
FORD F5AZ-9G444-B
FORD F5CZ 9F472 A
FORD F5MF 9F472 AA
FORD F5MF-9F472-A2A
FORD F5MZ 9F472 AA
FORD F5RZ-9F472-AA
FORD F5RZ-9F472-B
FORD F5RZ-9F472-D
FORD F5WF-9F472-BA
FORD F5WZ-9F472-BA
FORD F62Z 9F472 DD
FORD F62Z 9F472 FF
FORD F62Z 9F472 GG
FORD F62Z-9F472-BB
FORD F6C6 9F472 AA
FORD F6CF 9G444 BA
FORD F6CF 9G444 CA
FORD F6CF 9G444 DA
FORD F6CF 9G444 DB
FORD F6CF 9G444 DC
FORD F6CZ 9F472 AA
FORD F6CZ 9G444 BA
FORD F6CZ 9G444 DA
FORD F6CZ 9G444 DB
FORD F6DF 9G444 AA
FORD F6DF 9G444 B2A
FORD F6DF 9G444 BA
FORD F6DF 9G444 E1A
FORD F6DF 9G444 E2A
FORD F6DF 9G444 EA
FORD F6DZ 9G444 AA
FORD F6DZ 9G444 B
FORD F6DZ 9G444 C
FORD F6DZ 9G444 CA
FORD F6DZ 9G444 E2A
FORD F6DZ 9G444 EA
FORD F6MF 9F72 AA
FORD F6MF-9F472-AA
FORD F6MZ 9F472 AA
FORD F6RZ-9F472-AA
FORD F6XA-9F472-BA
FORD F6XA-9F472-CA
FORD F6XA-9F472-CB
FORD F6XA-9G444-AA
FORD F6XZ-9F472-CA
FORD F6ZF 9G444 AA
FORD F6ZZ 9G444 AA
FORD F72Z 9F472 GG
FORD F7XA-9F472-CA
FORD F7XA-9F472-FB
FORD F7XA-9F472-FC
FORD F7XZ-9F472-FA
FORD F7XZ-9F472-FB
FORD F8CZ 9F472 BB
FORD F8RZ 9G444 BB
FORD JE50 18861 A
FORD KLA6 18861
FORD YS6A 9F472 AC
GMC 12569429
GMC 12572705
GMC 12572707
GMC 12573005
GMC 12573167
GMC 12573721
GMC 12576131
GMC 12580466
GMC 12581689
GMC 12581966
GMC 12583290
GMC 12586996
GMC 12587785
GMC 12588036
GMC 12589321
GMC 12590790
GMC 12597989
GMC 12597990
GMC 12598296
GMC 12598297
GMC 12599866
GMC 12601759
GMC 12602047
GMC 19145300
GMC 25167115
GMC 25312198
GMC 30020694
GMC 30025417
GMC 30025549
GMC 30025846
GMC 30026220
GMC 30028574
GMC 88971384
GMC 91177408
GMC 96068670
GMC 96418965
GMC 96419956
GMC 97024256
GMC 97032102
HOLDEN 9 158 718
HOLDEN 92 045 663
HONDA 36531-P1R-A01
HONDA 36531-P1R-A02
HONDA 36531-P2P-A01
HONDA 36531-P5A-003
HONDA 36531-P5G-003
HONDA 36531-P6W-A01
HONDA 36531-P8C-A11
HONDA 36531-P8C-A21
HONDA 36531-P8D-J21
HONDA 36531-P8E-A11
HONDA 36531-P8F-A11
HONDA 36531-P9L-E02
HONDA 36531-PBF-A11
HONDA 36531-PBY-003
HONDA 36531-PBY-J01
HONDA 36531-PCX-000
HONDA 36531-PCX-004
HONDA 36531-PCX-014
HONDA 36531-PDE-E02
HONDA 36531-PDN-A01
HONDA 36531-PGE-A11
HONDA 36531-PGK-A03
HONDA 36531-PLR-A01
HONDA 36531-PR7-003
HONDA 36531-PT2-J02
HONDA 36531-PVF-A01
HONDA 36531-PY3-003
HONDA 36531-PZX-A01
HONDA 36532-P72-A01
HONDA 36532-P73-A01
HONDA 36532-P75-A01
HONDA 36532-PAA-L41
HONDA 36532-PBF-A11
HONDA 36532-PBY-003
HONDA 36532-PBY-J01
HONDA 36532-PHM-A51
HONDA 36532-PMP-A01
HONDA 36532-PND-A01
HONDA 36532-PND-A11
HONDA 36532-PND-A21
HONDA 36532-PPA-004
HONDA 36532-PPA-A01
HONDA 36532-PR7-003
HONDA 36532-PRB-A01
HONDA 36532-PRB-A11
HONDA 36532-PZA-A01
HONDA 36532-PZA-J01
HONDA 36532-PZA-L02
HONDA 36532-PZD-A01
HONDA 36532-PZX-A01
HONDA 36532-RAA-A01
HONDA 36532-RAD-L11
HONDA 36532-RAD-L12
HONDA 36532-RCA-A01
HONDA 36532-RCA-A02
HONDA 36532-RCA-A51
HONDA 36532-RCJ-A01
HONDA 36532-RDJ-A01
HONDA 36532-RJA-004
HONDA 36532-RNA-A01
HONDA 36532-RRA-004
HONDA 36542-RCA-A01
HONDA 36542-RDJ-A01
HONDA 36542-RJA-004
HONDA 89702-42560
HONGQI 06A 906 265 AQ
HYUNDAI 39210 22026
HYUNDAI 39210 24610
HYUNDAI 39210 24660
HYUNDAI 39210 33000
HYUNDAI 39210 33010
HYUNDAI 39210 33030
HYUNDAI 39210 33070
HYUNDAI 39210 33340
HYUNDAI 39210 35110
HYUNDAI 39210 35120
HYUNDAI 39210 35121
HYUNDAI 39210 37140
HYUNDAI 39210 37190
HYUNDAI 39210 37510
HYUNDAI 39210 37520
HYUNDAI 39210 37525
HYUNDAI 39210 37530
HYUNDAI 39210 37540
HYUNDAI 39210 38005
HYUNDAI 39210 38025
HYUNDAI 39210 38035
HYUNDAI 39210 39025
HYUNDAI 39210 39030
HYUNDAI 39210 39600
HYUNDAI 39210 39800
HYUNDAI MBPD318861A
CHEVROLET 18213 65D30
CHEVROLET 18213 67D30
CHEVROLET 96 419 956
CHRYSLER 04605 270
CHRYSLER 04606 063
CHRYSLER 04606 067
CHRYSLER 04606 071
CHRYSLER 04606 075
CHRYSLER 04606 090
CHRYSLER 04606 422
CHRYSLER 04606 523
CHRYSLER 04606 950
CHRYSLER 04606133AB
CHRYSLER 04606133AC
CHRYSLER 04606133AE
CHRYSLER 04606135AB
CHRYSLER 04606135AD
CHRYSLER 04606555AA
CHRYSLER 04606555AB
CHRYSLER 04606555AC
CHRYSLER 04606555AD
CHRYSLER 04671 030
CHRYSLER 04686 120
CHRYSLER 04686 621
CHRYSLER 04686 622
CHRYSLER 04686 723
CHRYSLER 04686 934
CHRYSLER 04686934AB
CHRYSLER 04686935AB
CHRYSLER 04686938AA
CHRYSLER 04686938AB
CHRYSLER 04727225AB
CHRYSLER 04727436AB
CHRYSLER 05033039AA
CHRYSLER 05033081AA
CHRYSLER 05033200AA
CHRYSLER 05033500AA
CHRYSLER 05139021AA
CHRYSLER 05269 564
CHRYSLER 05269 707
CHRYSLER 05269 711
CHRYSLER 05269 714
CHRYSLER 05269 743
CHRYSLER 05269 866
CHRYSLER 05269 973
CHRYSLER 05293036AB
CHRYSLER 05293037AA
CHRYSLER 05293037AD
CHRYSLER 0M05269711
CHRYSLER 4605270
CHRYSLER 4606 133AE
CHRYSLER 4606 135AD
CHRYSLER 4606 555AA
CHRYSLER 4606 555AB
CHRYSLER 4606 555AC
CHRYSLER 4606 555AD
CHRYSLER 4606063
CHRYSLER 4606067
CHRYSLER 4606071
CHRYSLER 4606075
CHRYSLER 4606090
CHRYSLER 4606133AB
CHRYSLER 4606133AC
CHRYSLER 4606135AB
CHRYSLER 4606422
CHRYSLER 4606523
CHRYSLER 4606950
CHRYSLER 4671 030
CHRYSLER 4686 935AB
CHRYSLER 4686 938AB
CHRYSLER 4686120
CHRYSLER 4686621
CHRYSLER 4686622
CHRYSLER 4686723
CHRYSLER 4686934
CHRYSLER 4686934AB
CHRYSLER 4686938AA
CHRYSLER 4727 436AB
CHRYSLER 4727225AB
CHRYSLER 5033 039AA
CHRYSLER 5033 081AA
CHRYSLER 5033 200AA
CHRYSLER 5033 500AA
CHRYSLER 5139 021AA
CHRYSLER 5269 711
CHRYSLER 5269 714
CHRYSLER 5269 973
CHRYSLER 5269564
CHRYSLER 5269707
CHRYSLER 5269743
CHRYSLER 5269866
CHRYSLER 5293036AB
CHRYSLER 5293037AA
CHRYSLER 5293037AD
CHRYSLER 56028 232 AA
CHRYSLER 56028 584 AA
CHRYSLER 56028 765 AA
CHRYSLER 56028 766 AA
CHRYSLER 56028 996 AA
CHRYSLER 56028 997 AA
CHRYSLER 56028 998 AA
CHRYSLER 56028 999 AA
CHRYSLER 56029 049 AA
CHRYSLER 56029 050 AA
CHRYSLER 56029 112 AA
CHRYSLER 56030 100 AA
CHRYSLER 56030 111 AA
CHRYSLER 56041 000
CHRYSLER 56041 702 AA
CHRYSLER 56041 706 AA
CHRYSLER 56041 845 AA
CHRYSLER 56041 846 AA
CHRYSLER 56041 847 AA
CHRYSLER 56041 848 AA
CHRYSLER 56041 887 AA
CHRYSLER 56041 950 AA
CHRYSLER 56041 951 AA
CHRYSLER 56041 952 AA
CHRYSLER 56041 953 AA
CHRYSLER 56041004
CHRYSLER 56041107
CHRYSLER 56041212AB
CHRYSLER 56041212AC
CHRYSLER 56041212AF
CHRYSLER 56041213AB
CHRYSLER 56041213AE
CHRYSLER 56044 215 AA
CHRYSLER M05269711
CHRYSLER MD136 491
CHRYSLER MD136308
CHRYSLER MD136310
CHRYSLER MD136493
CHRYSLER MD182 691
CHRYSLER MD182 793
CHRYSLER MD185 335
CHRYSLER MD186 991
CHRYSLER MD188208
CHRYSLER MD305 144
CHRYSLER MD307 258
CHRYSLER MD311230
CHRYSLER MD354 850
CHRYSLER MD354 851
CHRYSLER MD370045
CHRYSLER MN158 757
CHRYSLER MN158 758
CHRYSLER MR507 385
CHRYSLER MR507 386
CHRYSLER MR560364
ISUZU 5-86202-813-0
ISUZU 5-86205-842-0
ISUZU 8-12573-167-0
ISUZU 8-12573-721-0
ISUZU 8-97024-256-0
ISUZU 8-97032-102-1
JAGUAR C2C 25956
JAGUAR C2C 7360
JAGUAR C2S 38497
JAGUAR LNE 1682BB
JAGUAR LNE 1682BC
JAGUAR XR8 1557
JAGUAR XR8 2007
JAGUAR XR8 22998
JAGUAR XR8 6938
JEEP 258986507
KIA 0K32A 18861
KIA 0K32B 18861
KIA 39210 2X020
KIA 39210 37510
KIA 39210 37520
KIA 39210 37530
KIA 39210 37540
KIA 39210 38005
KIA 39210 39025
KIA 39210 39600
KIA 39210 39800
KIA 39210 39820
KIA 39210-2X010
KIA 39210-37525
KIA 39210-38035
KIA 39210-39030
KIA MZ553 18861A
KIA OK32B 18861
MARUTI 18213 M79G10
MARUTI 18213 M83F00
MAZDA 1A08-18-861
MAZDA 1A08-18-861A
MAZDA AJ51-18-861
MAZDA AJ51-18-861-9U
MAZDA AJ53-18-861A
MAZDA AJ53-18-861A9U
MAZDA AJ57-18-861A
MAZDA AJ57-18-861B
MAZDA AJ59-18-861B
MAZDA AJ59-18-861C
MAZDA AJ60-18-861A
MAZDA AJ60-18-861B
MAZDA AJ95-18-861
MAZDA AJ95-18-8619U
MAZDA B5E1-18-861B
MAZDA B5F3-18-861A
MAZDA BP6F-18-861
MAZDA BP6F-18-861B
MAZDA BP6F-18-861B9U
MAZDA BPE1-18-861
MAZDA BPE1-18-861A
MAZDA BPE1-18-861A9U
MAZDA FP33-18-861A
MAZDA FP33-18-861B
MAZDA FP35-18-861A
MAZDA FP35-18-861B
MAZDA FS1J-18-861
MAZDA FS1J-18-861A
MAZDA FS2V-18-861A
MAZDA FS2V-18-861B
MAZDA FS2V-18-861B9U
MAZDA FS7N-18-861
MAZDA FS7N-18-8619U
MAZDA FSC1-18-861
MAZDA FSC1-18-861A
MAZDA FSC1-18-861B9U
MAZDA FSC6-18-861
MAZDA FSC6-18-861A
MAZDA FSC6-18-861A9U
MAZDA FSD7-18-861A
MAZDA GY01-18-861A
MAZDA GY01-18-861A9U
MAZDA GY03-18-861A
MAZDA GY03-18-861B
MAZDA GY03-18-861B9U
MAZDA JE48-18-861
MAZDA JE48-18-861A
MAZDA JE48-18-861A9U
MAZDA JE49-18-861A
MAZDA JE50-18-861
MAZDA JE50-18-861A
 
 
Informatiile si imaginile prezentate mai sus sunt orientative, conforme cu cele puse la dispozitia magazinpieseauto.com.ro de catre furnizorii, producatorii sau reprezentantii produselor si nu constituie obligatii contractuale. Preturile se pot modifica fara o notificare prealabila. Va multumim pentru intelegere
 
 
 
 
Marci
 
•  ALFA ROMEO
•  ASTRA
•  AUDI
•  AVIA
•  BERKHOF
•  BMC
•  BMW
•  BOVA
•  CHEVROLET
•  CHRYSLER
•  CITROEN
•  DACIA LOGAN
•  DAEWOO
•  DAF
•  DAIHATSU
•  DENNIS
•  DODGE
•  ERF
•  FIAT
•  FODEN TRUCKS
•  FORD
•  FORD TRUCK
•  GINAF
•  HONDA
•  HYUNDAI
•  HYUNDAI TRUCK
•  IRISBUS
•  ISUZU
•  ISUZU TRUCK
•  IVECO
•  IVECO TRUCK
•  JAGUAR
•  JEEP
•  KIA
•  LADA
•  LANCIA
•  LAND ROVER
•  LEXUS
•  MAN
•  MASERATI
•  MAZ
•  MAZDA
•  MERCEDES-BENZ
•  MINI
•  MITSUBISHI
•  MULTICAR
•  NEOPLAN
•  NISSAN
•  OPEL
•  OPTARE
•  PADANE
•  PEUGEOT
•  PLAXTON
•  PORSCHE
•  RENAULT
•  RENAULT TRUCKS
•  ROVER
•  SAAB
•  SCANIA
•  SEAT
•  SETRA
•  SKODA
•  SMART
•  SOLARIS
•  SSANGYONG
•  SUBARU
•  SUZUKI
•  TEMSA
•  TERBERG-BENSCHOP
•  TOYOTA
•  VAN HOOL
•  VOLKSWAGEN
•  VOLVO
•  VOLVO TRUCK
•  VW TRUCK
 
 
 
TopBIZ.ro - afaceri de top!
Alege NET Rom Business pentru succesul afacerii tale!
Copyright © 2011 Magazin Piese Auto. Toate drepturile rezervate.